Vážení zákazníci.

U objednávek přijatých od úterý 18.12.2018 již nezaručujeme dodání do Štědrého dne.


U položek s garancí odeslání do 24 hod. expedujeme zboží do středy 19.12.2018.

V termínu od 21.12.2018 do 4.1.2019 bude probíhat dovolená a inventury. Všechny objednávky, dotazy i reklamace se budou řešit až po tomto datu.
V případě vrácení zboží – nevhodných dárků se termín vrácení prodlužuje až do 11.1.2018.
Prosíme případně zboží odeslat až po Novém roce, aby nebyl s problém s doručením do expedičního skladu v Čechách u Přerova z důvodu dovolené a inventur.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám krásné Vánoce !


Kategorie

doprava
Vítáme Vás v našem velkoobchodu domácích a zahradních potřeb společnosti ALDO s.r.o.
Nabízíme široký sortiment sušáků na prádlo a to stropní sušák, rozkládací sušák, vytahovací sušák, sušák do boční stěny, harmonikový sušák, koupelnový a balkónový sušák. Nabízíme kvalitní nákupní tašky na kolečkách. Díky tašce na kolečkách si usnadníte každodenní nakupování. Dále u nás najdete moderní žehlicí prkna a do domácnosti by se Vám mohl hodit koš na tříděný odpad, odpadkový koš, komoda nebo sud na zelí. Zabýváme se i potřebami pro zahradu a v naší nabídce najdete zahradní kompostér, sud na dešťovou vodu či zahradní úložný box. Mohla by se Vám hodit i zahradní palisáda, kolíková palisáda, zahradní plůtek, zahradní lem, zahradní obruba a zahradní obrubník. Chvíle na zahradě Vám zpříjemní zahradní lehátko se stříškou, závěsné houpací křeslo nebo zahradní-balkónový set. Každou hospodyni by určitě potěšil rotační mop a naopak pro kutila nabízíme organizér na šroubky a nářadí, tabule s úložnými boxy na zavěšení nebo kufry na nářadí.
Doufáme, že si z našeho sortimentu vyberete a budete spokojeni..