ALDOTRADE zahradní balkonový bistro set NINA 3dílný3dílný set nábytku. Konstrukce kov s PE ratanem, stůl o průměru 60cm, výplň stolu je ze skla. Naše židle u těchto setů mají důležitou konstrukční přednost, mají vyztuženou konstrukci - viz třetí foto v galerii. 

Garantujeme expedici do 24 hodin od objednání.

KódDodáníCena vč. DPHKusů
K232092skladem1 691 Kč
1 879 Kč
3dílný set nábytku z kovové konstrukce a PE ratanu. 2 ks židlí a stůl se skleněnou výplní o průměru 60cm.
Nosnost židle: 120 kg
 
Speciálně pro balkóny a malé zahrady - vyrobeno z odolného polypropylenu - snadná montáž - atraktivní moderní design RATTAN, konstrukce, výplet odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření.
 
Židle mají na rukojeti opletení.
 
Umělý ratan představuje nastupující modní trend v oblasti nábytku. Vyrábí se ze speciálních vláken polyprophylen, jimiž se obtáčejí a vyplétají kovové konstrukce. K údržbě tohoto materiálu pak postačí jen kbelík vlažné vody. Odolává nesrovnatelně více povětrnostním vlivům a škůdcům, přesto není zcela vhodné vystavovat jej povětrnostním podmínkám trvale. Při sezení netrhá punčochy. Umělý ratan zaručuje stálobarevnost. Výrobci o umělém ratanu tvrdí, že je téměř nezničitelný. Nábytek z ratanu vynikne dobře samostatně, ale také na terase nebo v blízkosti bazénu.
 
Barva: Antracit
Tisk